החלקה אורגנית מהי :

 

 

 

נגמרה ההתלבטות Biorganic מציגה: 

 

OXO ORGANIC חומר החלקה אורגנית ובוסטר

 

היום אומרים אורגנית על כל החלקה כמעט. כל סוגי הקראטין נקראים אורגנית וגם אם לא הספר אומר לך כן כן זו אורגנית. כדאי שתדעי אלו שאלות לשאול אותו בכדי לוודא שהוא באמת מבצע את ההחלקה האורגנית.

אז איך תזהי שזו החלקה אורגנית:

 

שני פרמטרים צריכים להתקיים בהחלקה אורגנית 

1. שמירה על הבריאות שלך ושל הסובבים אותך.

2. שמירה על השיער שלא יפגם .

 

איך תדעי ששתי הפרמטרים האלו באמת נמצאים בהחלקה שהמלצו לך עליה הרי את לא כימאית ולא תוכלי לדעת באמת מה יש בחומר ?

 

1. בכדי לוודא את הפרמטר הראשון שמירה על הריאות שלך, ההחלקה האורגנית נחפפת לאחר מריחתה ב- 100% עם שמפו עוד לפני השימוש במחליק או פן, כך שאין אדים מסוכנים לאחר מכן בעבודת המחליק (חשוב לשים לב שחופפים היטב עם שמפו פעמיים שלוש ולא רק כמה שניות במים ללא שמפו) אם לא בוצעה הפעולה הזו כניראה שזו לא החלקה אורגנית.

 

2. אין ריח חריף, לא שורף בעיניים ובגרון ולא צריך מאוורר/ונטה ואף ניתן לעבוד בחדר סגור עם מזגן.

 

3. פרמטר שני השיער נשאר בריא וחזק נשאל את הספר האם מיד בסיום ההחלקה אחרי ששוטפים או חופפים את השיער ומורחים מסיכה למספר דקות  אפשר לעשות צבע או גוונים במידת הצורך מיד בסיום התהליך אם לא ניתן לעשות נדע שהשיער כנראה נפגם והחומר הכימי שישתמשו אגרסיבי מאוד וכנראה שזו לא החלקה אורגנית .

 

4. את תוצאות ההחלקה רואים במקום ואין צורך בייבוש של פן, לא צריך שמפו מיוחד ואפשר לאסוף את השיער. בקיצור אין הגבלות מיוחדות לתחזוקה לאחר ההחלקה כדי לשמרה.

 

5. חידוש שורש יתבצע אך ורק על הצמיחה החדשה, אין צורך לחזור על כל השיער מפני שהשיער שעבר החלקה בעבר נשאר חלק מלבד השורש החדש שצמח. בהחלקות אחרות שמחליקים את כל השיער שוב ושוב לדוגמא החלקות קראטין למיניהן קיים סיכוי שהשיער ייפגם ולא ניתן יהיה לשקמו.

 

ההחלקה האורגנית אוקסו הנחפפת הינה 100% בטוחה ומעניקה לך את כל העולמות וכל היתרונות, מחליקה ומשקמת כאחד ללא סכנה של אדים הרעילים לבריאות.   


אנחנו הראשונים שמבצעים את ההחלקה  האורגנית, עם ניסיון של כ-21 שנים, גאים להציג את הדור הבא של החלקת השיער החלקה נחפפת.
כדאי לקרוא את המאמר עד תום בכדי לקבל פרספקטיבה והבנה על ההחלקה האורגנית הנחפפת היחידה בעולם של OXO ועל שאר ההחלקות המוצעות בשוק.

OXOאורגנית נחפפת הינה נוסחה עם פטנט חדשני

ההחלקה האורגנית הנחפפת הינה החלקה המכילה חלקיקי ננו של 22 קראט זהב, שמן ארגן, שמן דקלים אפריקאי, אגוז שיאה, אומגה 6, חומצות שומן וקרם הגנה טבעית, תמצית קקאו וחלבון חיטה, חלבון אורז, תמצית פרח הלבנדר. 4 סוגי חומצת אמינו אורגנית וקראטין.

ההחלקה הנחפפת אוקסו הינה טיפולית על בסיס אורגני, ייחודית ומהפכנית שלא דומה לאף החלקה אחרת אשר יכולה לפגום, לשבור או לגרום לנשירה. (ההחלקות הכימיות, לדוגמא היפנית המכילה גופרית בריח של מעיינות וכל שאר ההחלקות הכימיות האחרות).

נוסחה חדשנית זו מתאימה לכל סוגי השיער: טבעי, מקורזל מאוד וגם לשיער צבוע עם גוונים, פגום או שרוף, ואף לשיער שעבר סברה, סאנינג ושיער אתיופי כאחד.

ההחלקה הנחפפת על בסיס אורגני עובדת על עיקרון של 4 חומצות אמינו שמחלישות ומרחיבות את הגשרים הגופרתיים של השיער לזמן מוגבל ואינה טכניקה מבוססת גופרית או פורמלין.

דוגמה לתוצאת החלקה אורגנית OXO ORGANIC

ההחלקה האורגנית מחליקה את השיער כמו היפנית ומשקמת כמו הברזילאית/קראטין

לאחר ההחלקה השיער נראה טבעי ומבריק ולא כאילו עבר תהליך כימי. השיער נשאר בעובי הטבעי שלו ולא נמתח כמו גומי לעומת ההחלקות הכימיות שאתם מכירים.

החלקה זו לא יורדת בחפיפות כמו החלקות הקרטין ואין צורך בשמפו ללא מלחים.

ההחלקה האורגנית מכילה חלבון קארטין אך אינה טכניקה מבוססת פורמלין או גופרית ובטוחה לחלוטין לשימוש.

תהליך החימום (פן ומחליק) לא מתבצע על חומר ההחלקה (כמו הברזילאית/קראטין) כך שאין עשן ואדים מסוכנים.

תהליך ההחלקה הוא כדלקמן :

לאחר המריחה ממתינים 60 דקות ולאחר מכן חופפים את חומר ההחלקה 100% בשמפו מייבשים ומתחילים לעבוד עם המחליק כשהשיער נקי. כך שאין סכנה לשאיפת חומרים מסוכנים.

תהליך ההחלקה אורך בין 4-5 שעות ולאחר התהליך אנחנו שוטפים את השיער ושמים מסיכת אוקסו, את התוצאה רואים מיד במקום, ללא המתנה. ניתן לאסוף ולחפוף או לצבוע את השיער כבר באותו היום.


בעבר היה צורך להשתמש בכמה סוגי החלקות כדי להגיע לתוצאה המושלמת למשל, בשיער טבעי או צבוע שהוא גלי, מתולתל או מקורזל היה צורך להשתמש בהחלקה כימית כגון יפנית, צרפתית וכו'.

ישנן גם החלקות משולבות בהן משתמשים תחילה בהחלקה יפנית ואז סוגרים את הקשקשת עם החלקת קראטין המכילה פורמלין או תחליף כזה או אחר שהופך לפורמלין במגע עם חום ע"מ לקבל את הברק הרצוי.

במידה והשיער היה צבוע, פגום או עם גוונים, לא היה ניתן להשתמש בהחלקה יפנית המכילה גופרית ולכן לשיער כזה התאימה יותר החלקה ברזילאית\קראטין, אמריקאית, צ'ק, בוטוקס ועוד שמות של החלקות המכילות פורמלין בכמות גדולה ומסרטנות.

ניתן לזהות החלקות אלו בקלות ע"י כך שאת החומר של ההחלקות שעוטפות את השערה בפורמלין לא שוטפים מהשיער או שוטפים שניות בודדות בלבד ואז משתמשים במחליק שיער על חומר ההחלקה - שיטה זו מדיפה אדים רעילים לאוויר ומסוכנת לשימוש.

יתרונות ההחלקה האורגנית הנשטפת ברורים ובעצם מבטלים את הצורך בכל החלקה אחרת:

 • ללא פורמלין או גופרית
 • ללא עשן או ריח לא נעים
 • מתאימה לכל סוג שיער טבעי, פגום, גוונים, כולל שיער אתיופי
 • מחליקה שיער טבעי ומשקמת שיער יבש ופגום
 • מקנה מראה טבעי כאילו נולדת עם שיער חלק
 • לא יורדת בחפיפות ולא מחייבת שמפו מיוחד
 • אפשר להכנס לים ולברכה

טבלה השוואה סוגי החלקות

אנו רוצים להסביר לכן מדוע ההחלקה האורגנית הנחפפת על בסיס חומצות אמינו היא ההחלקה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם. אבל תחילה בשביל שתבינו את היתרונות של ההחלקה האורגנית אני אסביר לכם על סוגי ההחלקות הקיימות בשוק וההבדלים ביניהם. ישנם שמות רבים להחלקות שקיימות בשוק אבל למעשה חוץ מהחלקת OXO אורגנית הנשטפת, קיימים רק שני סוגים. החלקה יפנית והחלקת קראטין.

אני אלמד אתכם עכשיו איך להבדיל בניהם ולזהות מה מעצב השיער עושה בשיערכם.

החלקת קראטין

עובדת על בסיס פורמלין שבעצם התגלה מהשאלה ״למה הלק של הציפורניים לא יורד שאת שוטפת כלים למשל ״ התשובה כמובן היא הפורמלין .

איך הפורמלין מחליק את השיער ?

בדומה ללק של הציפורניים הפורמלין יוצר שכבה כמו בטון מסביב לשיערה עם הזמן והחפיפות השכבה הזו מתחילה להתפרק והשיער חוזר למצבו המקורי (מתולתל). החלקת קראטין אינה חודרת לתוך השיער ולא משנה את המבנה של השיער. החלקה זו אורכת כשעתיים שלוש.

בשיטה הזו יש כמה חסרונות : בכדי לקבע את הפורמלין בשיערה לא שוטפים את חומר ההחלקה מהשיער וחייב לעבוד על שיער שיש עליו חומר החלקה עם פן ולאחר מכן עם מחליק שיער.

תהליך זה משחרר אדים מסרטנים ומסוכנים לבריאות!

ישנה צריבה בעניים ובגרון בשל המצאות פורמלין.

החלקת קראטין יורדת בחפיפות ולא מחזיקה מעמד לאורך זמן.

צריך לחזור על התהליך שוב על כל השיער דבר שפוגע בשיער בסופו של דבר.

צריך להשתמש בשמפו ללא מלחים ואסור להכנס לים ולברכה.

צריך לייבש את השיער בפן לאחר האמבטיה לתוצאה חלקה באמת.

החלקה יפנית

עובדת על בסיס כימי אמוניה וגופרית, ברמת פי.אייג' 12 אשר הינה רמה בסיסית. החלקה זו חודרת לשיער ומפרקת את הגשרים הגופרתיים שנמצאים בתוך השערה.

חומר ההחלקה נשטף ביסודיות ולאחר שיישרנו את השיער באמצעות מחליק, מורחים חומר שנקרא מנטרל אשר בונה את הגשרים הגופרתיים בחזרה, חומר המנטרל גם כן נשטף ביסודיות מהשיער. החלקה זו אורכת בין 3-4 שעות וחידוש השורש אורך כשעתיים וחצי.

בשיטה זו ישנם גם כמה חסרונות:

החלקה יפנית לא מתאימה לכול סוגי השיער במיוחד לא לשיער פגום שעבר תהליך כימי בעבר כגון הבהרה או גוונים.

גם לשיער שעבר הרבה פן או מחליק לא מומלץ לעשות יפנית מפני שאלו מייבשים וגורמים נזק לשיער.

החלקה זו לא צפויה ויכולה לגרום לשבירה ולשריפת השיער.

ההחלקה היפנית מדקקת את השיער בחצי ולא מתאימה לשיער דק ופגיע.

הגופרית גורמת לנשירת שיער בשבועיים שלאחר ההחלקה.

אסור לחפוף, לאסוף או לשים מאחורי האוזן את השיער כמה ימים לאחר ההחלקה.

אסור לצבוע את השיער 10 ימים למרות שהחלקה זו מבהירה שיער צבוע וזו בעיה כאשר עושים חידוש שורשים.

בעת חידוש שורשים אסור שחומר ההחלקה יגע בשיער שעבר את ההחלקה הקודמת מאחר והשיער עלול להיקרע.

בהחלקה השנייה או השלישית קצוות השיער כבר נפתחות וזה גורם לשיער להראות כמו מטאטא.

החלקה אורגנית נחפפת

ישנם כל מיני מתחזים אבל אתם כבר תוכלו לזהות אותם בסוף הכתבה הזו.

ההחלקה האורגנית הנחפפת עובדת על בסיס חומצת אמינו שהיא בעצם תרכובת אורגנית. רמת החומציות של ההחלקה האורגנית הנחפפת (אוקסו) הינה פי.אייג'. 1.7 בשונה מהיפנית שהיא בסיסית בפיאייג' 12

להחלקה יש ריח מבושם ואינו חריף.

לאחר מריחת חומר ההחלקה על השיער והמתנה של שעה חומר ההחלקה נחפף ביסודיות פעמיים שלוש עם שמפו. לאחר מכן השיער מיושר באמצעות מחליק שיער לאחר מכן נשטף ומיובש כדי לוודא שהכול חלק .

איך עובדת ההחלקה האורגנית הנחפפת:

החומצה האמינית חודרת לשיער מחלישה לזמן מוגבל בכך שהיא מרחיבה את הגשרים הגופרתיים אבל לא מפרקת או פוגעת במבנה השיער ולכן לאחר ההחלקה השיער עדיין נשאר חזק, בעל תנועה טבעית ובעובי הטבעי שלו.

בדומה ליפנית החלקה זו משנה את גשרי הגופרית אבל בשונה ממנה אין צורך במנטרל בכדי לבנות את גשרי השיער בחזרה מפני שהיא לא מפרקת אותם, החלקה זו היא לצמיתות ועל כן שיער שהוחלק לא יחזור להיות מתולתל.

ההחלקה האורגנית מתאימה לכל סוגי השיער: טבעי, צבוע, עם גוונים ואפילו לשיער שעבר סברה או כל סוג של החלקה בעבר. החלקה זו יודעת לשקם את השיער ולהחליק אותו בלי לפגוע באיכות השיער.

חידוש השורש מתבצע בממוצע בין 6-8 חודשים אבל בשונה מהיפנית אין בעיה לגעת עם חומר ההחלקה בחיבור של ההחלקה הקודמת ואין חשש מפני קריעת השיער.

אין צורך בהמתנות מיותרות! ניתן לצבוע, לעשות גוונים ולחפוף את השיער מיד לאחר ההחלקה. בשונה מהחלקות הקראטין אין צורך בשמפו מיוחד ללא מלחים וניתן לרחוץ בחופשיות בים ובבריכה.

חסרונות ההחלקה הן מינימליות:

 • ההחלקה האורגנית אורכת זמן ממושך יותר מהיפנית והקראטין בין 4-5 שעות וחידוש שורש כ-3 שעות.
 • ההחלקה מבהירה במעט שיער צבוע אבל ניתן לצבוע מיד בסיום.
 • החלקה אורגנית מצהיב ומשנה מעט את הגוונים בצבע פלטין (בלונד אפור) למשך שבוע שבועיים.
 • החלקה זו יקרה יותר מהשאר אבל ברור לנו עכשיו שהחלקות העבר הם כבר לא רלוונטיות ומיושנות וההחלקה האורגנית הנחפפת זה כבר הדור הבא בהחלקות השיער.