ולכן החלטתי לזרוק את הכימיקלים ולעבור לאורגני !
 
תאמיני לי כשזה מגיע לצבעי שיער, אני הישתמשתי בצבעים כימיים מעל 14 שנה, היו לי כבר הרבה טריקים : ידעתי בדיוק הזה גוון אני צריך להשתמש, ואיזה חברה תיתן לי את הבלונד המושלם ולמי יש את האדום שמחזיק הכי הרבה זמן מעמד .
 
אבל אחרי 14 שנה של נסיון בצבעי שיער ,עדיין לא הייתי 100% מרוצה מהתוצאה. בשלב מסוים השיער של הלקוחה התחיל להתייבש ,הצבע דהה כבר לאחר שבוע ,וכול הזמן הלקוחות התלוננו על נשירת שיער. בדיעבד זה היה בגלל הצבע הכימי אבל נגיע לזה בהמשך.
 
צבע שיער סטנדרטי מכיל כול מני כימיקלים שאינם בריאים (בלשון המעטה) כגון: אמוניה  חמצן ועוד כמה שמות .
אבל בתחילה  שיעור כימיה קצר – תפקיד האמוניה והחמצן לחדור את השכבה המגנה את השיער(קשקשת).
 קשקשת השיער דומה לקשקשת של דג . האמוניה והחמצן פותחים את הקשקשים וכך הצבע יכול לחדור פנימה.  בשימוש חוזר הקשקשת של השער נפתחת יותר ויותר, לאחר כמה צביעות קשקשת השיער כבר מספיק פתוחה כך שיש מספיק מקום לצבע "לברוח" מהשיער וכך הצבע דוהה מהר יותר , עם הזמן השיער נראה "פריזי" ,שבור,פגום וחסר ברק.
 
הרבה מהמחקרים מתמקדים על עובדי המספרה שעובדים מדי יום עם החומרים הללו ובמה זה גורם להם ,אבל זה לא קשה לראות את התוצאות של שנים של התעללות כימית בשיער שלך . 70% מהנשים שצובעות את השיער היום יודו שהשיער שלהם פחות מבריק ורך והן סובלות מנשירה . 
בהתחלה אני מודה היה מפחיד לעבור לצבע אורגני – אני פשוט אשם כמו רוב האנשים כשזה מגיע להשוואה בין ה"כימי" לבין ה"טבע" תמיד חשבתי שמוצרי "הטבע" בריאים יותר אבל פחות טובים . אבל אחרי קצת מחקר וניסיון הפכתי מסקפטי למרותק . 
 
האם באמת צבע זה עובד ? 
 
הצבע האורגני הוא פתרון שמבטיח תוצאות לטווח ארוך ללא רעלים אפילו מצמצם ומונע נשירת  ,היום את יכולה לבחור בין 60 הגוונים המוצעים (אפילו בלונד). ההרגשה יותר נעימה , הצבע בטכנולוגיה המתקדמת בעולם על בסיס מים , רכיבים טבעיים ללא גירוי בעור הקרקפת , אין ריח חריף של אמוניה שיכול לגרום לעיתים כאב ראש.
 
התוצאות זהות לצבע רגיל ואף יותר טבעי, הצבע האורגני מכסה באופן אחיד את השערה מהשורש ועד הקצה ומביא לתוצאות של 100% כיסוי שער לבן בלי שום בעיה . כיסוי הצבע נשמר למשך שבועות ללא פגיעה במיבנה וחוזק השיער.
 
 אז בפעם הבאה תזמיני פגישת יעוץ במספרת BIORGANIC   ותנסי לצבוע שיער בצבע אורגני וליראות מה את חושבת . אם היתרון הבריאותי והאקולוגי לא משפיע עלייך אז אולי צבע ללא כמיכלים שפחות דוהה, שיער רך וצמצום נשירה יכול להיות מה שישכנע אותך באופן רשמי להיות חלק מלקוחותיו.
 
מאת: המספרה האורגנית BIORGANIC , בוגרשוב 70 ת"א , טל- 035222733 
 

צבעי שיער אורגניים

 

חברת פיליפ מרטינס מייצרת צבע ומוצרי עיצוב וטיפוח לשיער ולעור,
לקבלת צבע שיער טבעי ואחיד.


אורגניק בייס קולור הינו צבע אורגני לשיער המעניק גוון טבעי וזוהר ושיער מלא ברק. בנוסף לצביעה אחידה של השיער, אורגניק בייס קולור מטפח את השיער, מצמצם ומונע נשירה ושומר על עור הקרקפת בזכות החומרים הטבעיים והמרגיעים שבו. הצבע מכסה באופן אחיד את השערה מהשורש ועד הקצה ומביא לתוצאות של 100% כיסוי לשיער אפור. כיסוי הצבע נשמר באופן מושלם במשך שבועות.


סדרת הצבע והגוון על בסיס אורגני עם טכנולוגית המים המתקדמת ביותר בעולם לצביעת השיער, רכיבים טבעיים וללא גירויים בעור הקרקפת, הידיים, או פגיעה במבנה וחוזק השערה. והצבע לשיער, חומר ההבהרה וכל המוצרים ללא מלחים (S.L.S), ללא Propylene Glycol, ללא אמוניה, ללא Parabens, ללא Ppd וללא Resorcina.


מוצרי החברה מורכבים משמנים צמחיים וצמחי מרפא, בין השאר: מייפל, גי'נסנג, לבנדר, אלווורה, בבאסו, אבוקדו, שמן דקלים, שמן זית, קמומיל, מנטה, אקליפטוס ועוד.
כולם מוסיפים מרכיבי הזנה ולחות לשערה.
הרכיבים הללו מגודלים ומופקים בחוות אורגניות מיוחדות של פיליפ מרטינס ברחבי העולם, ללא פגיעה בחי או בצומח שמסביב.

מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים המחמירים של ארגון אקוצרט האירופאי.

(ECOCERT) המעניק תקנים למוצרים אורגנים, וביניהם מוצרי קוסמטיקה אורגנית, ביותר מ- 80 מדינות ברחבי העולם.

מוצרי החברה קיבלו את אישור משרד הבריאות בארץ ואף את אישורי משרד הבריאות האירופאי.


כיום ניתן להשיג את המוצרים ברחבי אירופה, ארה"ב, אוסטרליה ואף במזרח הרחוק.
השינוי שחברת פיליפ מרטינס עשתה בתחום מוצרי הטיפוח לשיער עם המעבר לשימוש בחומרים טבעיים
בלבד - יצר שינוי בכללי המשחק של הקוסמטיקה העולמית.
מוצרי החברה זוכים להצלחה רבה ברחבי העולם, ובמיוחד אצל מי שחשובה לה בריאות העור והגוף.


הבהרת השיער ללא תופעות לוואי

אבקת הבהרה לשיער ללא אמוניה, המכילה תחליפים טבעיים המגינים ומחזקים את השערה, כמו חלבוני חיטה אקטיביים. המוצר טבעי ובריא שמעניק לשיער רוך וגמישות ומאפשר ספיגה טובה יותר של צבע לשיער, מבלי לפגוע בבריאות השערה.

 •  ללא אמוניה
 •  ללא PPD
 •  ללא Resorcina
 •  ללא Para phenylenediamine
 •  ללא פארבנים
 •  ללא חמצן
 •  ללא רעלים
 • זה נכון מה שאמא שלי אומרת שלא כדאי לצבוע את השיער בחודשים הראשונים להריון ?
   
  שאלות ה"מותר לי" וה"אסור לי" מלווה הריוניות רבות,
 • האים מותר לצבוע את השיער בזמן הריון זהו רק חלק מהשאלות הנפוצות שמטרידות נשים רבות במהלך חודשי ההיריון.
  השיער שלנו הוא גורם משמעותי לאייך אנחנו נראים ומרגישים. שיער מושקע עם צבע וגוונים הוא סוג של כתר שאנחנו נושאות בגאווה וגורם לנו להרגיש סקסי ובטוחה .
  הסוגיה של האם מותר או אסור לצבוע בעת הריון נתונה במחלוקת מפני שברור כשמשתמשים באמוניה וכימיקלים לא בריאים שנספגים בגוף האישה  ועלולים לפגוע בעובר, אולי במיעוט מוחלט אבל למה לקחת את הסיכון ???
   
  ישנם הרבה חברות צבעים. לאחרונה שני חברות שוורצקוף ולוראל הוציאו צבע ללא אמוניה אתם עשויים לגלות כי על אף הטענות כי הצבעים חסרי אמוניה, התרכובות עדיין מכילות חומרים סינתטיים אחרים כמו חמצן ,PPD , ניקל ועופרת . הרכיב היחידי שבאמת "טבעי" הוא תמצית קטנה של ריח צמחים. 
  Bioorganic מציעה ציבעי שיער על בסיס אורגני בטוחים לגמרי לשימוש בזמן הריון.
   צבע השיער שלנו הוא ללא אמוניה ,ללא גופרית, ללא ניקל וללא PPD אפילו ללא מי חמצן שבעצם מוחלף ב-activator על בסיס חיטה.הצבעים שלנו הם בכול הגוונים הרגילים שיש בכול מספרה, אפילו הבהרה ללא אמוניה ובלי ריח חריף שידוע שנשים בהריון סובלות מריחות חריפים ובכלל והכי חשוב כול החומרים שלנו הם ללא רעלים ,לא נוסו על בעלי חיים  ובבקבוקים מתכלים.